Для того, щоб скачати Power battery на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Power battery на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Power battery
Безкоштовно скачати Power battery на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Power battery для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Power battery на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Power battery (Енергія батареї):

Power battery - самий професійний додаток для економії акумулятора. Цей додаток дозволить збільшити термін служби акумулятора для телефонів і планшетів на базі Android. Розумний додаток надає функції налаштування режиму економії, запуску оптимізації, контролю живлення від акумулятора, а також контролю і чищення пам'я. Ця програма всебічно управляє терміном роботи вашого акумулятора.

Особливості гри:

  • Точна оцінка акумулятора
  • Контроль всіх додатків
  • Розподіл пам'яті
  • Детальна інформація

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,9
Голосів: 36

Скачати додаток Power battery (Енергія батареї) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Power battery - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Power battery для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Енергія батареї на Android можна без реєстрації і смс!