Для того, щоб скачати MindMeister на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати MindMeister на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
MindMeister
Безкоштовно скачати MindMeister на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток MindMeister для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми MindMeister на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки MindMeister для Андроїд. Робочий процес.
Скачати MindMeister для Андроїд.

Опис програми MindMeister (MindMeister 3.1.6.35):

MindMeister - програма дозволяє створювати необмежену кількість карт, систематизуючи їх за допомогою папок. У нового елемента схеми можна задати безліч параметрів: формат шрифту, колір фону, іконку і кордони. Також є можливість створювати зв'язку між вузлами і робити до них пояснювальні записки. Для наближення працює pinch-to-zoom. Об'єкти можна переміщати і міняти місцями, створюючи будь-які логічні побудови.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
5
Голосів: 3

Скачати додаток MindMeister (MindMeister 3.1.6.35) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати MindMeister - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму MindMeister для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати MindMeister 3.1.6.35 на Android можна без реєстрації і смс!