Для того, щоб скачати Metal Sniffer на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Metal Sniffer на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Metal Sniffer
Безкоштовно скачати Metal Sniffer на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Metal Sniffer для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Metal Sniffer на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Metal Sniffer:

Metal Sniffer - використовуйте ваш смартфон в якості металодетектора. Телефон повинен підтримувати функцію компаса щоб коректно відображати дані електромагнітних хвиль. Ви змажете точно визначити місце розташування метала і вловити найнижчі електричні випромінювання.

Особливості гри:

  • відсутність реклами
  • сповіщення вібрацією
  • Зручна історія пошуків
  • Відображення точних координат

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,1
Голосів: 10

Скачати додаток Metal Sniffer безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Metal Sniffer - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Metal Sniffer для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Metal Sniffer на Android можна без реєстрації і смс!