Для того, щоб скачати ZUI Locker на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати ZUI Locker на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
ZUI Locker
Безкоштовно скачати ZUI Locker на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток ZUI Locker для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми ZUI Locker на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки ZUI Locker для Андроїд. Робочий процес.
Скачати ZUI Locker для Андроїд.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис програми ZUI Locker (ZUI Locker 1.4.0):


ZUI Locker - це красиве додаток для Android, яке представляє собою альтернативний екран блокування. Воно дозволить перетворити звичний вигляд екрану оновлюваними шпалерами, а також доповнити його зручними клавішами швидкого доступу до додатків.
Після установки ZUI Locker від користувача вимагається надання деяких прав для додатка. Необхідно дотримуватися інструкцій і замінити екран блокування в налаштуваннях, а також надати програмі доступ до повідомлень. Таким чином стандартний екран заміниться альтернативним.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,5
Голосів: 48

Скачати додаток ZUI Locker (ZUI Locker 1.4.0) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати ZUI Locker - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму ZUI Locker для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати ZUI Locker 1.4.0 на Android можна без реєстрації і смс!