Для того, щоб скачати LessPhone launcher - Tone down your phone use на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати LessPhone launcher - Tone down your phone use на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
LessPhone launcher - Tone down your phone use
Безкоштовно скачати LessPhone launcher - Tone down your phone use на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток LessPhone launcher - Tone down your phone use для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми LessPhone launcher - Tone down your phone use на Андроїд телефон або планшет.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис програми LessPhone launcher - Tone down your phone use (LessPhone лаунчер - Зменшіть використання телефону):

LessPhone launcher - це лаунчер для смартфонів на базі Android, який не дозволяє вам нічого робити. Цей лаунчер дозволяє вам здійснювати дзвінки і дивитися напрямок проїзду, а інші функції телефону заблоковано. Ця програма допоможе вам відірватися від соцмереж та інтернет-видань.

Особливості гри:

  • Простий лаунчер без "усього зайвого"
  • Зручне управління
  • Простий і зрозумілий інтерфейс

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,0
Голосів: 4

Скачати додаток LessPhone launcher - Tone down your phone use (LessPhone лаунчер - Зменшіть використання телефону) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати LessPhone launcher - Tone down your phone use - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму LessPhone launcher - Tone down your phone use для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати LessPhone лаунчер - Зменшіть використання телефону на Android можна без реєстрації і смс!