Для того, щоб скачати SMS Filter на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати SMS Filter на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
SMS Filter
Безкоштовно скачати SMS Filter на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток SMS Filter для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми SMS Filter на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми SMS Filter (Фільтр смс):

SMS Filter - позбудьтеся від надокучливого спаму. Додаток буде автоматично блокувати небажані повідомлення використовуючи потужний фільтр. Вам достатньо вказати список відправників з книги контактів або ввести номер вручну. У будь-який час ви зможете переглянути весь список отриманих смс і переконатися, що ви не пропустили важливе повідомлення.

Особливості гри:

  • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс
  • Автоматична робота додатки
  • 4 способи внесення номера у фільтр
  • Кошик заблокованих повідомлень

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
5
Голосів: 4

Скачати додаток SMS Filter (Фільтр смс) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати SMS Filter - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму SMS Filter для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Фільтр смс на Android можна без реєстрації і смс!