Для того, щоб скачати Launcher: Honeycomb на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Launcher: Honeycomb на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Launcher: Honeycomb
Безкоштовно скачати Launcher: Honeycomb на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Launcher: Honeycomb для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Launcher: Honeycomb на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Launcher: Honeycomb (Honeycomb Launcher 1.0.6):

Honeycomb Launcher - це цікавий додаток для Android, яке доповнить інтерфейс пристрою зручною панеллю з улюбленими додатками, службами та контактами.

Після установки Honeycomb Launcher пропонується вибрати компоненти, які увійдуть до майбутньої панель. Це, як говорилося вище, можуть бути контакти, програми та ігри, а також різні функції пристрою (Wi-Fi, ліхтарик, режим «у літаку» і так далі). Всього вийде додати до 36 елементів.

Доступ до панелі здійснюється натисненням по плаваючою клавіші збоку екрана. Примітно, що вона буде доступна в будь-яких додатках, іграх і навіть на екрані блокування. Сама ж панель виконана в оригінальному стилі у вигляді медових сот. Кожна обрана раніше складова в даному випадку є окремим ромбом.

Для додатків в цьому форматі важлива не тільки функція швидкого доступу з будь-якого місця, але і оформлення. У цьому плані розробники пропонують скористатися різними темами оформлення, які змінюють колір осередків і фоновий малюнок.

В цілому, Honeycomb Launcher не несе в собі оригінальної ідеї і не дивує різноманітністю функцій. Раніше схожий функціонал пропонувався в таких утиліти як Sloth Launcher, Lazy Swipe, SAO Launcher, Slyde і деяких інших. Проте, програма виконана гранично якісно і володіє красивим дизайном. До всього іншого, поширення додатки здійснюється абсолютно безкоштовно.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
7,1
Голосів: 57

Скачати додаток Launcher: Honeycomb (Honeycomb Launcher 1.0.6) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет

Відгуки про програму Launcher: Honeycomb (Honeycomb Launcher 1.0.6)

Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: