Для того, щоб скачати Haven: Keep watch на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Haven: Keep watch на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Haven: Keep watch
Безкоштовно скачати Haven: Keep watch на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Haven: Keep watch для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Haven: Keep watch на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Haven: Keep watch (Haven: Продовжуй стежити):

Haven - додаток, призначений для стеження за телефоном та для забезпечення контролю та захисту фізичних просторів. Програма використовує датчики смартфона для об'єднання їх в масив з метою відстеження дій потенційних зловмисників і запобігання стеження. Для запобігання стеження йде фіксація змін у навколишньому середовищі в місці, де знаходиться пристрій.

Особливості гри:

  • Чутливість датчиків до змін
  • Безпека передачі даних
  • Зручний і простий інтерфейс

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
5
Голосів: 4

Скачати додаток Haven: Keep watch (Haven: Продовжуй стежити) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Haven: Keep watch - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Haven: Keep watch для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Haven: Продовжуй стежити на Android можна без реєстрації і смс!