Для того, щоб скачати Your hour - Phone addiction tracker and controller на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Your hour - Phone addiction tracker and controller на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Your hour - Phone addiction tracker and controller
Безкоштовно скачати Your hour - Phone addiction tracker and controller на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Your hour - Phone addiction tracker and controller для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Your hour - Phone addiction tracker and controller на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки Your hour - Phone addiction tracker and controller для Андроїд. Робочий процес.
Скачати Your hour - Phone addiction tracker and controller для Андроїд.

Опис програми Your hour - Phone addiction tracker and controller (Your hour - Телефонний трекер і контролер):

Your hour - зручний додаток, який допоможе вам відстежувати і керувати часом використання вашого телефону. З цим додатком ви зможете настроїти телефон таким чином, щоб не проводити в ньому занадто багато часу. До того ж, ви зможете отримувати щоденні або щотижневі звіти про те, скільки і в яких програмах ви провели найбільше часу.

Особливості гри:

  • Таймер часу
  • Рівень залежності від телефону
  • Постійні звіти

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
5
Голосів: 3

Скачати додаток Your hour - Phone addiction tracker and controller (Your hour - Телефонний трекер і контролер) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Your hour - Phone addiction tracker and controller - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Your hour - Phone addiction tracker and controller для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Your hour - Телефонний трекер і контролер на Android можна без реєстрації і смс!