Для того, щоб скачати VEON на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати VEON на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
VEON
Безкоштовно скачати VEON на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток VEON для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми VEON на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми VEON:

VEON - додаток, який допоможе вам завжди залишатися на зв'язку зі своїми рідними та близькими. Додаток дозволить вам дзвонити, писати повідомлення, відправляти фото і відео абсолютно безкоштовно. Крім того, з цим додатком ви зможете бути в курсі останніх подій: читати новини/статті, дивитися відео та слухати улюблену музику.

Особливості гри:

  • Безкоштовні дзвінки
  • Групові чати
  • Контакти з телефонної книги
  • Зручний інтерфейс

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
6,3
Голосів: 28

Скачати додаток VEON безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати VEON - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму VEON для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати VEON на Android можна без реєстрації і смс!