Для того, щоб скачати Thingiverse на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Thingiverse на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Thingiverse
Безкоштовно скачати Thingiverse на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Thingiverse для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Thingiverse на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки Thingiverse для Андроїд. Робочий процес.
Скачати Thingiverse для Андроїд.

Опис програми Thingiverse (Thingiverse 1.0):


Програма Thingiverse Android -узкоспеціалізірованний софт для мобільних девайсів. Вона розрахована на користувачів 3D-принтерів і пропонує цілий ряд унікальних можливостей, пов'язаних з освоєнням даної технології друку.
У глобальному сенсі Thingiverse є ціла спільнота, де щасливі власники дорогих (поки ще) 3D-принтерів можуть обмінюватися між собою секретами майстерності, викладати фотографії своїх творів, ділитися досвідом з виробництва тих чи інших речей в домашніх умовах.
Thingiverse для Андроїд часто називають ще пародією на Інстаграмм, оскільки суть її нерідко зводиться до виставлення на показ шедеврів 3D-друку окремими користувачами і оцінювання даних фото найближчим оточенням користувачів (їх «друзями») за допомогою системи лайків.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,0
Голосів: 2

Скачати додаток Thingiverse (Thingiverse 1.0) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Thingiverse - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Thingiverse для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Thingiverse 1.0 на Android можна без реєстрації і смс!