Для того, щоб скачати Thingiverse на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Thingiverse на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Thingiverse
Безкоштовно скачати Thingiverse на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Thingiverse для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Thingiverse на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки Thingiverse для Андроїд. Робочий процес.
Скачати Thingiverse для Андроїд.

Опис програми Thingiverse (Thingiverse 1.0):


Програма Thingiverse Android -узкоспеціалізірованний софт для мобільних девайсів. Вона розрахована на користувачів 3D-принтерів і пропонує цілий ряд унікальних можливостей, пов'язаних з освоєнням даної технології друку.
У глобальному сенсі Thingiverse є ціла спільнота, де щасливі власники дорогих (поки ще) 3D-принтерів можуть обмінюватися між собою секретами майстерності, викладати фотографії своїх творів, ділитися досвідом з виробництва тих чи інших речей в домашніх умовах.
Thingiverse для Андроїд часто називають ще пародією на Інстаграмм, оскільки суть її нерідко зводиться до виставлення на показ шедеврів 3D-друку окремими користувачами і оцінювання даних фото найближчим оточенням користувачів (їх «друзями») за допомогою системи лайків.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
5,0
Голосів: 2

Скачати додаток Thingiverse (Thingiverse 1.0) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет

Відгуки про програму Thingiverse (Thingiverse 1.0)

Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: