Для того, щоб скачати QR Scanner на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати QR Scanner на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
QR Scanner
Безкоштовно скачати QR Scanner на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток QR Scanner для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми QR Scanner на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми QR Scanner (QR Сканер):

QR and barcode scanner pro - зручне і просте додаток, що дозволяє сканувати всі типи QR-кодів та штрих-кодів. Вам не доведеться натискати зайві кнопки і робити фотографії. Досить просто направити камеру свого смартфона на вас цікавить код, щоб додаток виявило і отсканировало його.

Особливості гри:

  • Простота використання
  • Безліч корисних опцій
  • Розпізнавання усіх типів кодів
  • Зручні налаштування

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,0
Голосів: 34

Скачати додаток QR Scanner (QR Сканер) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати QR Scanner - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму QR Scanner для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати QR Сканер на Android можна без реєстрації і смс!