Для того, щоб скачати Blacklist plus на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Blacklist plus на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Blacklist plus
Безкоштовно скачати Blacklist plus на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Blacklist plus для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Blacklist plus на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Blacklist plus (Чорний список+):

Blacklist Plus - дозволить вам забути про настирливих співрозмовників. Чорний список+ прекрасно блокує дзвінки. Ви можете занести в чорний список не тільки будь-який контакт, номер з журналу дзвінків, але і весь діапазон номерів, що починаються з певних цифр. Цей додаток надає цілий ряд опцій з управління блокуванням і можливість відключення повідомлень.

Особливості гри:

  • 4 режиму блокування
  • 2 методу блокування
  • Зручний інтерфейс

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,7
Голосів: 3

Скачати додаток Blacklist plus (Чорний список+) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Blacklist plus - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Blacklist plus для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Чорний список+ на Android можна без реєстрації і смс!