Для того, щоб скачати OverDrive на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати OverDrive на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
OverDrive
Безкоштовно скачати OverDrive на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток OverDrive для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми OverDrive на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми OverDrive:

OverDrive - додаток, який дозволяє брати на прокат у бібліотеці електронні книги, аудіокниги та потокове відео. Понад 30000 бібліотек з усього світу пропонують матеріали через дану програму. По суті, у вас завжди під рукою буде цілодобова бібліотека.

Особливості гри:

  • Зручний інтерфейс
  • Безліч бібліотек та книг
  • Розміщення замовлень
  • Синхронізація на всіх пристроях

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
10
Голосів: 2

Скачати додаток OverDrive безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати OverDrive - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму OverDrive для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати OverDrive на Android можна без реєстрації і смс!