Для того, щоб скачати Netflix на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Netflix на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Netflix
Безкоштовно скачати Netflix на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Netflix для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Netflix на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Netflix (Нетфлікс):

Netflix - провідний сервіс для перегляду фільмів, телевізійних передач і серіалів. Використовуйте пошук за назвою щоб швидко знаходити необхідні вас трансляції. Багатофункціональний плеєр запам'ятовує серію, на якій ви зупинилися, тому ви завжди зможете продовжити перегляд з потрібного місця.

Особливості гри:

  • зручний пошук
  • Щоденні оновлення
  • Розширений список фільмів
  • мультиплатформенна підтримка

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,7
Голосів: 105

Скачати додаток Netflix (Нетфлікс) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Netflix - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Netflix для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Нетфлікс на Android можна без реєстрації і смс!