Для того, щоб скачати Glixel - glitter and pixel effects photo editor на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Glixel - glitter and pixel effects photo editor на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Glixel - glitter and pixel effects photo editor
Безкоштовно скачати Glixel - glitter and pixel effects photo editor на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Glixel - glitter and pixel effects photo editor для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Glixel - glitter and pixel effects photo editor на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Glixel - glitter and pixel effects photo editor (Glixel - ефекти блиску і пікселя):

Glixel Photo Effects - унікальна комбінація ефектів блиску і ефектів, яка дозволяє вам миттєво створювати незвичайні знімки з ефектом Glixel. Додаток також дозволяє ділитися знімками зі своїми друзями у соцмережах.Особливості гри:


  • Ефект малювання рукою
  • Піксельні ефекти
  • Декоративні наклейки
  • Додавання тексту

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,4
Голосів: 41

Скачати додаток Glixel - glitter and pixel effects photo editor (Glixel - ефекти блиску і пікселя) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Glixel - glitter and pixel effects photo editor - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Glixel - glitter and pixel effects photo editor для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Glixel - ефекти блиску і пікселя на Android можна без реєстрації і смс!