Для того, щоб скачати ibis Paint X на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати ibis Paint X на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
ibis Paint X
Безкоштовно скачати ibis Paint X на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток ibis Paint X для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми ibis Paint X на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми ibis Paint X:

ibis Paint X - це додаток, заснований на концепції соціального малювання. Ви можете опублікувати процес малювання, щоб розділити зі своїми друзями або просто іншими людьми радість творчості. Крім запису процесу малювання ви можете використовувати інші функції програми, подібні функціям Photoshop.

Особливості гри:

  • Інтуїтивне і просте управління
  • Запис процесу малювання
  • Перегляд чужих робіт

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,4
Голосів: 39

Скачати додаток ibis Paint X безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати ibis Paint X - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму ibis Paint X для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати ibis Paint X на Android можна без реєстрації і смс!