Для того, щоб скачати Flipboard на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Flipboard на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Flipboard
Безкоштовно скачати Flipboard на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Flipboard для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Flipboard на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Flipboard (Flipboard 3.3.7):

Flipboard - це електронний журнал майбутнього.

Flipboard створює персональний журнал з усього того, чим діляться з вами в різних соціальних мережах. Відображає стрічку Facebook або Twitter, фотографії з друзями Instagram і багато іншого.

Заповніть Flipboard тим, що ви любите читати, матеріалами різних блогів. Ви можете підключити Twitter, Facebook і Instagram, а також перегортати стрічки новин з Google Reader, LinkedIn, Tumblr, Flickr, 500px, Sina Weibo і Renren на Flipboard.

Flipboard надає вам все це в одному зручному місці, щоб насолодитися, переглядати, коментувати і обмінюватися новинами, фотографіями та оновлень, які важливі для вас.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,6
Голосів: 8

Скачати додаток Flipboard (Flipboard 3.3.7) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Flipboard - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Flipboard для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Flipboard 3.3.7 на Android можна без реєстрації і смс!