Для того, щоб скачати Fizy на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Fizy на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Fizy
Безкоштовно скачати Fizy на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Fizy для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Fizy на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Fizy:

fizy - додаток, який дозволить вам слухати популярні радіостанції і улюблену музику. У будь-який момент ви можете вибрати улюблені радіостанції/пісні. Крім того дана програма запам'ятає ваші уподобання і ви з легкістю знайдете їх в наступні рази.

Особливості гри:

  • Мільйони пісень
  • Безліч популярних радіостанцій
  • Висока якість музики
  • Підбір музики за уподобанням

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
8,0
Голосів: 5

Скачати додаток Fizy безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Fizy - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Fizy для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Fizy на Android можна без реєстрації і смс!