Для того, щоб скачати Dr.Web Security space на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Dr.Web Security space на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Dr.Web Security space
Безкоштовно скачати Dr.Web Security space на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Dr.Web Security space для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Dr.Web Security space на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки Dr.Web Security space для Андроїд. Робочий процес.
Скачати Dr.Web Security space для Андроїд.

Опис програми Dr.Web Security space (Dr.Web Security Space Life 10.0.3):

Dr.Web Light Android - тестова версія відомого антивіруса для Android-комунікаторів. Dr.Web для Android сканує всі програми і файли в пам'яті смартфона і на карті розширення пам'яті, поміщаючи шкідливі об'єкти в карантин.

Перевірка проходить як в автоматичному, так і в ручному режимі, при чому в ручному режимі ви можете провести швидку перевірку, повну або вибіркову. Антивірус також вміє перевіряти файли в архівах.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,3
Голосів: 130

Скачати додаток Dr.Web Security space (Dr.Web Security Space Life 10.0.3) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Dr.Web Security space - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Dr.Web Security space для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Dr.Web Security Space Life 10.0.3 на Android можна без реєстрації і смс!