Для того, щоб скачати Cleaner: Master speed booster на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Cleaner: Master speed booster на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Cleaner: Master speed booster
Безкоштовно скачати Cleaner: Master speed booster на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Cleaner: Master speed booster для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Cleaner: Master speed booster на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки Cleaner: Master speed booster для Андроїд. Робочий процес.
Скачати Cleaner: Master speed booster для Андроїд.
Додаток Cleaner: Master speed booster для Android.
Програма Cleaner: Master speed booster на Android.

Опис програми Cleaner: Master speed booster (Cleaner Booster 2.0.4):

Cleaner - Master Speed ​​Booster - дуже корисний додаток для Android, здатне очистити пристрій від непотрібних файлів, прискорити його роботу і продовжити «життя» акумулятора.

Чим довше ми використовуємо гаджет, тим гірше з часом він починає працювати. Ігри гальмують, акумулятор швидко сідає, а додатки вантажаться набагато довше. В чому причина? В надлишку непотрібних файлів, які заповнили внутрішню пам'ять пристрою. Цей додаток позбавить девайс від сміття, стабілізує його роботу і дозволить батарейці пропрацювати набагато довше без додаткової підзарядки.

У головному меню розташовано декілька іконок опцій, кожна з яких виконує своє завдання. Перша осередок прискорює пам'ять телефону, друга знищує непотрібні файли, третя очищає реєстр, четверта видаляє дзвінки та повідомлення, п'ята є диспетчер задач, а шоста оптимізує роботу ігор. Рекомендується пройтися по кожному пункту меню і виконати рекомендований прискорення або очищення. Ми видалимо сміття не тільки з жорсткого диска або зовнішньої пам'яті пристрою, але і очистимо браузер, який схильний до захаращення ще більше.

Програма має приємний оформленням і відмінним інтерфейсом. Розробники зробили все просто і зручно, а тому в опціях меню дуже легко розібратися.

Cleaner - Master Speed ​​Booster - відмінний додаток, яке повинно бути встановлено у кожної людини, що використовує мобільного пристрій. Воно просте, зрозуміле і, що найголовніше, ефективне. Тепер у нас не виникнуть проблеми з гальмуванням улюблених іграшок або нестабільною роботою інших додатків.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,6
Голосів: 45

Скачати додаток Cleaner: Master speed booster (Cleaner Booster 2.0.4) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Cleaner: Master speed booster - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Cleaner: Master speed booster для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Cleaner Booster 2.0.4 на Android можна без реєстрації і смс!