Для того, щоб скачати Cleaner: Master speed booster на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Cleaner: Master speed booster на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Cleaner: Master speed booster
Безкоштовно скачати Cleaner: Master speed booster на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Cleaner: Master speed booster для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Cleaner: Master speed booster на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки Cleaner: Master speed booster для Андроїд. Робочий процес.
Скачати Cleaner: Master speed booster для Андроїд.
Додаток Cleaner: Master speed booster для Android.
Програма Cleaner: Master speed booster на Android.

Опис програми Cleaner: Master speed booster (Cleaner Booster 2.0.4):

Cleaner - Master Speed ​​Booster - дуже корисний додаток для Android, здатне очистити пристрій від непотрібних файлів, прискорити його роботу і продовжити «життя» акумулятора.

Чим довше ми використовуємо гаджет, тим гірше з часом він починає працювати. Ігри гальмують, акумулятор швидко сідає, а додатки вантажаться набагато довше. В чому причина? В надлишку непотрібних файлів, які заповнили внутрішню пам'ять пристрою. Цей додаток позбавить девайс від сміття, стабілізує його роботу і дозволить батарейці пропрацювати набагато довше без додаткової підзарядки.

У головному меню розташовано декілька іконок опцій, кожна з яких виконує своє завдання. Перша осередок прискорює пам'ять телефону, друга знищує непотрібні файли, третя очищає реєстр, четверта видаляє дзвінки та повідомлення, п'ята є диспетчер задач, а шоста оптимізує роботу ігор. Рекомендується пройтися по кожному пункту меню і виконати рекомендований прискорення або очищення. Ми видалимо сміття не тільки з жорсткого диска або зовнішньої пам'яті пристрою, але і очистимо браузер, який схильний до захаращення ще більше.

Програма має приємний оформленням і відмінним інтерфейсом. Розробники зробили все просто і зручно, а тому в опціях меню дуже легко розібратися.

Cleaner - Master Speed ​​Booster - відмінний додаток, яке повинно бути встановлено у кожної людини, що використовує мобільного пристрій. Воно просте, зрозуміле і, що найголовніше, ефективне. Тепер у нас не виникнуть проблеми з гальмуванням улюблених іграшок або нестабільною роботою інших додатків.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
8,6
Голосів: 33

Скачати додаток Cleaner: Master speed booster (Cleaner Booster 2.0.4) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет

Відгуки про програму Cleaner: Master speed booster (Cleaner Booster 2.0.4)

Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: