Для того, щоб скачати Buildings на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Buildings на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Buildings
Безкоштовно скачати Buildings на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Buildings для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Buildings на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки Buildings для Андроїд. Робочий процес.
Скачати Buildings для Андроїд.

Опис програми Buildings (Будівлі та споруди):

Buildings - пізнавальний і корисний інструмент для туристів. Опинившись в незнайомій місцевості ви будете проінформовані про найближчі визначні пам'ятки, культурних, спортивних та інших спорудах. Доступна інформація про більш ніж 40000 різноманітних будівель і пам'яток світу, від замків до хмарочосів, кожне з описом, ім'ям архітектора і також фото ілюстрацією.

Особливості гри:

  • Більш ніж 40000 різних споруд
  • Карта
  • зручний фільтр


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,0
Голосів: 8

Скачати додаток Buildings (Будівлі та споруди) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Buildings - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Buildings для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Будівлі та споруди на Android можна без реєстрації і смс!