Для того, щоб скачати Browsers DU на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Browsers DU на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Browsers DU
Безкоштовно скачати Browsers DU на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Browsers DU для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Browsers DU на Андроїд телефон або планшет.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис програми Browsers DU (Браузер Baidu 4.9.0.4):

Baidu Browser - це ще один легкий і швидкий браузер від китайських друзів. Додаток має «під капотом» движки нового покоління для обробки HTML5 (T5 Engine) і javascript, що забезпечують, по завіреннях розробників, 20-відсотковий приріст швидкості в порівнянні з основними конкурентами в особі Google Chrome і Opera.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,2
Голосів: 17

Скачати додаток Browsers DU (Браузер Baidu 4.9.0.4) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Browsers DU - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Browsers DU для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Браузер Baidu 4.9.0.4 на Android можна без реєстрації і смс!