Для того, щоб скачати Power Toggles на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Power Toggles на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Power Toggles
Безкоштовно скачати Power Toggles на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Power Toggles для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Power Toggles на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Power Toggles (Power Toggles 5.6.1):

Power Toggles - це дуже корисний додаток-віджет, за допомогою якого можна в зручній для вас формі управляти всіма необхідними функціями мобільного пристрою під керуванням Android. Ви зможете вмикати або вимикати такі бездротові інтерфейси, як Wi-Fi, Bluetooth, 3G / 4G LTE, передачу даних, режим «У літаку» та багато іншого прямо з робочого столу або з шторки повідомлень. Також відмінний додаток Power Toggles повністю підтримує російську мову.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,8
Голосів: 8

Скачати додаток Power Toggles (Power Toggles 5.6.1) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Power Toggles - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Power Toggles для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Power Toggles 5.6.1 на Android можна без реєстрації і смс!