Для того, щоб скачати Yandex navigator на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Yandex navigator на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Yandex navigator
Безкоштовно скачати Yandex navigator на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Yandex navigator для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Yandex navigator на Андроїд телефон або планшет.
Завантаження відео...

Опис програми Yandex navigator (Яндекс.Навігатор 1.62):


Яндекс.Навігатор - додаток для навігації від найбільшого російського пошукача. Використавши свій досвід роботи з картами і пошуком, Яндекс створив відмінний додаток для навігації в містах Росії і України, а також на міжміських трасах.
Ви можете задавати пошук по ключовій фразі, за назвою компанії, виду діяльності. Окремо винесені значки для швидкого пошуку готелів, кафе, банків, заправок, станцій техобслуговування і інших сервісів, які можуть знадобиться в шляху.
Яндекс.Навігатор вміє прокладати кілька маршрутів, вказуючи для кожного з них точну відстань і приблизний час проходження. При цьому ви будете відразу ж бачити обстановку на дорогах, включаючи аварії, пробки і іншу інформацію. Можна вибрати карту з супутника, схему або народну карту. У темний час доби зручніше буде включити нічний режим відображення. Часто використовувані або просто важливі маршрути і точки на карті можна зберегти в пам'яті програми.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
7,6
Голосів: 59

Скачати додаток Yandex navigator (Яндекс.Навігатор 1.62) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет

Відгуки про програму Yandex navigator (Яндекс.Навігатор 1.62)

Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: