Для того, щоб скачати Yandex navigator на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Yandex navigator на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Yandex navigator
Безкоштовно скачати Yandex navigator на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Yandex navigator для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Yandex navigator на Андроїд телефон або планшет.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис програми Yandex navigator (Яндекс.Навігатор 1.62):


Яндекс.Навігатор - додаток для навігації від найбільшого російського пошукача. Використавши свій досвід роботи з картами і пошуком, Яндекс створив відмінний додаток для навігації в містах Росії і України, а також на міжміських трасах.
Ви можете задавати пошук по ключовій фразі, за назвою компанії, виду діяльності. Окремо винесені значки для швидкого пошуку готелів, кафе, банків, заправок, станцій техобслуговування і інших сервісів, які можуть знадобиться в шляху.
Яндекс.Навігатор вміє прокладати кілька маршрутів, вказуючи для кожного з них точну відстань і приблизний час проходження. При цьому ви будете відразу ж бачити обстановку на дорогах, включаючи аварії, пробки і іншу інформацію. Можна вибрати карту з супутника, схему або народну карту. У темний час доби зручніше буде включити нічний режим відображення. Часто використовувані або просто важливі маршрути і точки на карті можна зберегти в пам'яті програми.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,9
Голосів: 76

Скачати додаток Yandex navigator (Яндекс.Навігатор 1.62) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Yandex navigator - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Yandex navigator для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Яндекс.Навігатор 1.62 на Android можна без реєстрації і смс!