Для того, щоб скачати Yandex maps на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Yandex maps на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Yandex maps
Безкоштовно скачати Yandex maps на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Yandex maps для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Yandex maps на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки Yandex maps для Андроїд. Робочий процес.
Скачати Yandex maps для Андроїд.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис програми Yandex maps (Яндекс.Карти 3.84):

Яндекс.Карти - сервіс навігації за допомогою Android-комунікатора від найбільшої російської пошукової системи. Ви зможете знаходити різні об'єкти, бачити ситуацію на дорогах великих міст, дізнаватися ваше місце розташування й напрямок руху. Місцезнаходження можна дізнатися трьома різними способами: за допомогою GPS, по базових станцій вашого мобільного оператора, а також по точках доступу Wi-Fi навколо вас.
Крім цього Яндекс.Карти для Android вміють показувати як карту міста, так і зображення з супутника. Також є можливість запису треків ваших пересувань на місцевості.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,1
Голосів: 25

Скачати додаток Yandex maps (Яндекс.Карти 3.84) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Yandex maps - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Yandex maps для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Яндекс.Карти 3.84 на Android можна без реєстрації і смс!