Для того, щоб скачати UC cleaner на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати UC cleaner на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
UC cleaner
Безкоштовно скачати UC cleaner на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток UC cleaner для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми UC cleaner на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки UC cleaner для Андроїд. Робочий процес.
Скачати UC cleaner для Андроїд.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис програми UC cleaner (UC Cleaner 2.0.0.21):


UC Cleaner - це досить типове для платформи Android додаток, головна функція якого - оптимізація роботи пристрою і очищення непотрібних даних.

Головні особливості:

  • Інсталяційний пакет менш ніж 1,5 Мб, UC Cleaner може ефективно прискорити і очистити Ваш телефон.
  • UC Cleaner може грамотно чистити фонові процеси, зупиняти непомітно запущені програми і відключати автозапуск програм навіть на пристроях без root (Android версії 4.1 і вище).
  • Невеликий, але розумний, з інтелектуальним аналізом, UC Cleaner може легко звільнити RAM і очистити непотрібні програми та файли. Ви не повинні турбуватися про випадковий стирання корисних файлів.
  • У списку споживання ресурсів в UC Cleaner ви легко можете знайти, які програми є ресурсоємними, але не часто використовуються, а потім видалити ті, які Вам не потрібні.
  • Після звільнення пам'яті (RAM) і прискорення пристрою, Ваш мобільний телефон буде так само гарний, як новий.

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,1
Голосів: 84

Скачати додаток UC cleaner (UC Cleaner 2.0.0.21) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати UC cleaner - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму UC cleaner для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати UC Cleaner 2.0.0.21 на Android можна без реєстрації і смс!