Для того, щоб скачати Super Manager на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Super Manager на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Super Manager
Безкоштовно скачати Super Manager на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Super Manager для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Super Manager на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Super Manager (Супер менеджер):

Super Manager - файловий менеджер, покликаний спростити життя власникові Андроїд пристрою. Працюйте з файлами, створювати резервні копії, контролюйте запущені програми за допомогою вбудованого диспетчера задач. Цей додаток підвищить ефективність і зручність використання Вашого пристрою.

Особливості гри:

  • Підтримка вкладок
  • Тонка настройка
  • Створення резервних копій

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,1
Голосів: 75

Скачати додаток Super Manager (Супер менеджер) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Super Manager - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Super Manager для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Супер менеджер на Android можна без реєстрації і смс!