Для того, щоб скачати iPhone: Lock Screen на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати iPhone: Lock Screen на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
iPhone: Lock Screen
Безкоштовно скачати iPhone: Lock Screen на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток iPhone: Lock Screen для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми iPhone: Lock Screen на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми iPhone: Lock Screen (iPhone Lock Screen 3.0.2):

iPhone Lock Screen - це програма, яка дозволить Вам встановити блокування в стилі системи iOS. Якщо Вам подобається оформлення продукції марки Apple, то дане додаток буде для Вас практично одним з найнеобхідніших. За допомогою нього Ви зможете перетворити свій андроїд смартфон в iphone! Скрінсейвер зі зсувним стрілочкою - практично найвідоміший атрибут смартфонів на базі iOS. Ця програма дуже легке в плані розміру, і не займе багато пам'яті на жорсткому диску. Виглядає воно дуже ефектно і натурально.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,6
Голосів: 189

Скачати додаток iPhone: Lock Screen (iPhone Lock Screen 3.0.2) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати iPhone: Lock Screen - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму iPhone: Lock Screen для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати iPhone Lock Screen 3.0.2 на Android можна без реєстрації і смс!