Для того, щоб скачати IFTTT на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати IFTTT на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
IFTTT
Безкоштовно скачати IFTTT на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток IFTTT для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми IFTTT на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми IFTTT:

IFTTT - додаток, що об'єднує ваші улюблені сервіси разом. Понад 400 додатків працюють разом з даною програмою, включаючи особливо популярні: Twitter, Telegram, Google Drive, Twitch, Instagram, Gmail і електронна пошта. Крім того, нові сервіси в додатку з'являються щотижня.

Особливості гри:

  • Систематизація соц активності
  • Синхронізація з додатками
  • Повідомлення від додатків
  • Підбір сервісів за рекомендаціями

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,9
Голосів: 8

Скачати додаток IFTTT безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати IFTTT - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму IFTTT для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати IFTTT на Android можна без реєстрації і смс!