Для того, щоб скачати Greenify на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Greenify на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Greenify
Безкоштовно скачати Greenify на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Greenify для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Greenify на Андроїд телефон або планшет.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис програми Greenify (Greenify 2.7 beta 8):

Greenify дозволяє визначити і перевести в сплячий режим фонові процеси і сервіси, які запускаються з певних подій (підключення до мережі, розблокування пристрою, установка / видалення програм і т.д.)

«Грініфіцірованная» програма не працюватиме у фоновому режимі і запускатися по подіях (будильники, віджети, пуш-повідомлення, месенджери, лаунчер і т.д. працювати не будуть), але запущена вручну, повинна працювати в повному обсязі.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,3
Голосів: 25

Скачати додаток Greenify (Greenify 2.7 beta 8) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Greenify - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Greenify для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Greenify 2.7 beta 8 на Android можна без реєстрації і смс!