Для того, щоб скачати Flightradar 24 на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Flightradar 24 на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Flightradar 24
Безкоштовно скачати Flightradar 24 на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Flightradar 24 для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Flightradar 24 на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки Flightradar 24 для Андроїд. Робочий процес.
Скачати Flightradar 24 для Андроїд.

Опис програми Flightradar 24 (Flightradar24 6.3.1):

Стежимо за рухом літака на карті Гугл З версії для яблука: Flightradar24 дозволяє переглядати маршрут руху літака в режимі реального часу на карті Google. Кожна авіакомпанія в світі має свій унікальний код. Ваш рейс, зазвичай складається з 3 індексів - код авіакомпанії по ІКАО (в основному використовується службами організації повітряного руху), коду авіакомпанії по ІАТА (використовується авіакомпаніями на табло в аеропортах, квитках) і номера рейсу (зазвичай до 4 цифр) Наприклад, при перельоті авіакомпанією Аерофлот, в квитку буде вказано рейс SU 555. На радарі, Вам, при зустрічі в аеропорту, наприклад, буде необхідно шукати рейс AFL 555. Ознайомитися з кодами авіакомпаній по ІКАО та ІАТА можна тут
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,3
Голосів: 47

Скачати додаток Flightradar 24 (Flightradar24 6.3.1) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Flightradar 24 - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Flightradar 24 для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Flightradar24 6.3.1 на Android можна без реєстрації і смс!