Для того, щоб скачати Drawers на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Drawers на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Drawers
Безкоштовно скачати Drawers на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Drawers для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Drawers на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Drawers:

Drawers - це краща програма для організації додатків на вашому девайсі. За допомогою цієї програми ви зможете створити випливаючі "шторки" збоку екрана, в яких будуть зберігатися самі необхідні вам програми. По суті, з цим додатком ви полегшите собі пошук потрібних додатків.

Особливості гри:

  • Зручний інтерфейс
  • Необмежена кількість "шторок"
  • Персональні налаштування

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,9
Голосів: 8

Скачати додаток Drawers безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Drawers - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Drawers для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Drawers на Android можна без реєстрації і смс!