Для того, щоб скачати Contacts на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати Contacts на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
Contacts
Безкоштовно скачати Contacts на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток Contacts для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми Contacts на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми Contacts (Контакти):

Контакти - додавайте і редагуйте ваші контакти. Ви можете завантажувати фотографії, додавати додаткові номери та адреси електронної пошти. Об'єднуйте контакти в групи щоб швидко їх знаходити. Якщо у вас величезна кількість номерів, додаток допоможе вам знайти дублікати.

Особливості гри:

  • Проста синхронізація
  • Підтримка нових пристроїв
  • Можливість створювати групи
  • Спеціальний режим перегляду

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,0
Голосів: 13

Скачати додаток Contacts (Контакти) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Contacts - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму Contacts для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати Контакти на Android можна без реєстрації і смс!