Для того, щоб скачати B612: Selfie from the heart на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати B612: Selfie from the heart на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
B612: Selfie from the heart
Безкоштовно скачати B612: Selfie from the heart на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток B612: Selfie from the heart для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми B612: Selfie from the heart на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки B612: Selfie from the heart для Андроїд. Робочий процес.
Скачати B612: Selfie from the heart для Андроїд.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис програми B612: Selfie from the heart (B612 - Селфі від серця 2.4.2):

B612 для Android - Selfie from the heart - відмінна програма для Android, що володіє великою кількістю ефектів і фільтрів для фотографій.

Як тільки ми заходимо в додаток, відразу бачимо найпростіше меню: зліва розташований набір рамок, за допомогою яких можна робити відразу кілька фото, праворуч - величезний список різноманітних ефектів, повністю змінюють зовнішній вигляд зображення. За розсипом назв ховаються незвичайні колірні гами.

Щоб зробити знімок, необхідно доторкнутися до дисплея на тому місці, де немає ніяких зайвих елементів. Крім того, додаток пропонує зробити коротке відео, довжиною до п'яти секунд. Для цього достатньо затиснути палець на екрані. Після завершення зйомки результат можна моментально скинути в YouTube або зробити з нього невелику гифку.

B612 - відмінний додаток для любителів робити Селфі. Якщо ви маєте досить потужну фронтальну камеру, програма обов'язково стане в нагоді.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,4
Голосів: 80

Скачати додаток B612: Selfie from the heart (B612 - Селфі від серця 2.4.2) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати B612: Selfie from the heart - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму B612: Selfie from the heart для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати B612 - Селфі від серця 2.4.2 на Android можна без реєстрації і смс!