Для того, щоб скачати 2GIS на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати 2GIS на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
2GIS
Безкоштовно скачати 2GIS на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток 2GIS для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми 2GIS на Андроїд телефон або планшет.
Скріншот додатки 2GIS для Андроїд. Робочий процес.
Скачати 2GIS для Андроїд.
Додаток 2GIS для Android.
Програма 2GIS на Android.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис програми 2GIS (2GIS Android 3.19.5):

ДубльГіс Android - Мобільний 2ГІС має єдиний рядок пошуку, за допомогою якої можна знайти все, що є в довіднику: організації, рубрики, адреси та об'єкти на мапі, маршрути і зупинки громадського транспорту. З картки будь-якої організації можна зателефонувати фірми, перейти за адресою на карту, в рубрику або на сайт компанії.

Програма дозволяє визначити місце розташування користувача, навіть якщо телефон не підтримує GPS, а також стежити за переміщенням користувача в місті. Режим «Де я?» Автоматично повертає карту у напрямку руху, завдяки чому орієнтуватися на місцевості дуже просто. Мобільна версія 2ГІС має повноцінну 3D-карту з «м'якими» квітами і напівпрозорими об'єктами.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,6
Голосів: 19

Скачати додаток 2GIS (2GIS Android 3.19.5) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати 2GIS - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму 2GIS для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати 2GIS Android 3.19.5 на Android можна без реєстрації і смс!