Для того, щоб скачати 1Password на Андроїд безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель мобільного пристрою, і наша система підбере для вас відповідні файли даної Android програми. Скачати 1Password на телефон або планшет дуже зручно: виберіть необхідний apk файл і натисніть кнопку "Скачати"!
1Password
Безкоштовно скачати 1Password на Андроїд. Програми на телефони та планшети.
Додаток 1Password для Андроїд, скачати безкоштовно програми для планшетів і телефонів.
Скріншот програми 1Password на Андроїд телефон або планшет.

Опис програми 1Password (1Password для Android 4.5.2):

1Password - популярний менеджер паролів, який завоював свою авторитетність на таких платформах, як iOS, OS X і PC. 10 червня була випущена нова оновлена ​​версія для Android.

Функціонал програми 1Password стандартний: менеджер створює унікальні і захищені паролі, запам'ятовує їх, а також автоматично вводить на веб-сайтах або в додатках. Також є підтримка хмарного сервісу Dropbox.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,4
Голосів: 15

Скачати додаток 1Password (1Password для Android 4.5.2) безкоштовно

Вкажіть Ваш пристрій, і ми підберемо потрібні додатки.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати 1Password - apk на телефон або планшет.

Ви можете скачати програму 1Password для Андроїд безкоштовно прямо на цій сторінці. Якщо вам не вистачало цього додатка на своєму мобільному пристрої, то просто натисніть на кнопку "Скачати", щоб встановити apk цього незамінного помічника на ваш планшет або телефон. Також на Mob.org.ua ви знайдете велику кількість програм інших категорій: офісні, розважальні, фото-відео редактори та інші. І, звичайно, залишається незмінний принцип - скачати 1Password для Android 4.5.2 на Android можна без реєстрації і смс!